Úvodní strana
Školící centrum Kompetenční centrum
Úvodní strana
ČeskyEnglish

Hledání

Úvod > Kompetenční centrum

Co všechno můžete v Kompetenčním centru konzultovat?
Jaké služby nabízí Kompetenční centrum?
Jaké akce lze v Kompetenčním centru pořádat a jaké je zázemí?
Jaké technologie jsou dostupné v Kompetenčním centru?

 

 

 

 

 

"Využití služeb kompetenčního centra přinese podnikům a institucím výhody ve schopnosti pokrýt rostoucí a rychle se měnící bezpečnostní rizika, a to nejen v oblasti síťové bezpečnosti, ale i mobilních zařízení a ochrany dat. V Kompetenčním centru je možné nasimulovat reálný provoz prostředí klienta, a tím otestovat funkčnost navrhovaného řešení ještě před jeho vlastní implementací v praxi. Partneři a zákazníci mohou využít vzdálený přístup k simulacím centra a kvalitní videopřenosy."

 

Jan Dymáček, Company Director, COMGUARD a.s.

 

 

"Kompetenční centrum pro nová ICT bezpečnostní řešení je prvním projektem v České republice, který je zaměřený na komplexnost problematiky bezpečnosti ICT, a to například na ochranu sítí a dat, hodnocení rizik a hrozeb, bezpečnost vzdáleného připojení, identitu uživatelů, ochranu emailu a webu, ochranu mobilní komunikace, atd..." 

 

Lenka Walletzká, Marketing Manager, COMGUARD a.s.

 

 

"Cílem  projektu  je  vytvoření  špičkové  kapacity  pro  návrh  vysoce  sofistikovaných  ICT  řešení  a  pro  tvorbu  nových  ICT  řešení  v oblasti  bezpečnosti  IT. Návrhy zajišťují bezpečnost IT optimalizovanou pro konkrétní prostředí zákazníka a zohledňující jeho individuální požadavky a specifika. Tato činnost zahrnuje zejména analýzu prostředí klienta, návrh optimálního řešení (kombinace SW  a  HW  prvků  pasivní  i  aktivní  ochrany  s využitím  cizích,  ale  i  vlastních  technologií  a  jejich modifikace). Centrum spolupracuje s dalšími výzkumnými subjekty (zejména s českými výzkumnými týmy a podniky)  při zapojení jejich technologií do komplexních řešení v oblasti bezpečnosti IT a testování jejich kompatibility   s technologiemi   světových   výrobců. "

 

Michal Mezera, Senior IT Security Solution Architect, COMGUARD ICT s.r.o.

 

 

 

Hlavní partner
V Kompetenčním centru je k dispozici kompletní portfolio řešení společnosti McAfee.

 

Provozovatel:   COMGUARD ICT s.r.o.

 
DALŠÍ INFORMACE

 
vyrobila Omega Design